Новини Львова

«Галичанка» перемогла у Львові польську «Корону»

«Галичанка» здолала польську «Корону» з рахунком 32:29 (17:15).

У перші 20 хвилин матчу боротьба точилася м’яч в м’яч. Надалі «галичанки» відірвалися на два м‘ячі і втримали цю перевагу до кінця першого тайму, який завершився з рахунком 17:15.

У другому таймі польки спромоглися не лише наздогнати, але й мінімально випередити– 22:23 (42-а хв.). Проте ненадовго. На 43-й хвилині «галичанки зрівняли й помчали вперед – та вже до кінця зустрічі тримали суперниць на відстані 3-4 м‘ячі. Гра закінчилася з рахунком 32:29.

«Галичанки» грали без кількох лідерів, адже п’ятеро гравців у складі національної збірної у ці дні змагаються на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу-2019. Однак і молодь «Галичанки» впоралася з гостями, а кращими бомбардирами у команді стали Софія Давидянц та Тетяна Поляк, які на двох забили більше половини голів.

Про це повідомили в п’ятницю, 30 листопада, у Відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.